Náhodný obrázek

propletrezavym.jpg
Bernina klub PDF Tisk E-mail

Servisní den Bernina - 26. dubna 2014 (po celý den) - sobota. Již nyní se můžete objednat na určitý čas.

BERNINA KLUB - 15. února 2014 od 13:30 hod. Ukážeme si různé způsoby lemování, zopakujeme některé základní patky ... A co dál??? To je na vás. Napište, co vás zajímá.

 

Kreativní centrum BERNINA - QuiltingDana pořádá jedenkrát za dva měsíce klubové setkání majitelek šicích strojů BERNINA. Setkání se konají vždy v sobotu od 13:30 hod. ve studiu na Praze 5 - Stodůlky. Přesná data naleznete také v rozvrhu.

Většina z nás vlastní šicí stroj Aurora 440QE. Ale i majitelky dalších řad švýcarských šicích strojů Bernina jsou vítány. Vždyť stroje mají mnohé společné. Cílem klubu je seznámit se s možnostmi, které nám stroje nabízejí. Ukázat si rozličné patky, připomenout si, jak se používá to, co bylo součástí stroje již při koupi, ukázat si, co která z nás vyrobila, na co se právě chystá, popovídat si o svých zkušenostech, vyřešit, pokud se objeví nějaký problém .....

V rámci Klubu jsou také pořádány SERVISNÍ dny. Ty se konají cca 1 x za dva až tři měsíce a to vždy celou sobotu. Na servis, vyčištění či případnou opravu šicího stroje je třeba se předem objednat. Data konání najdete také v rozvrhu. Servis provádí náš zkušený servisní technik pan Petr Jileček. Opravují se především stroje Bernina, ale můžete si přinést i stroj jiné značky. Jedná se o placenou službu.

 

 Nyní veškeré aktivity na Praze  ve Stodůlkách - Hábova 1568

 

Servisní technik pan Jileček Tak jak to tam vevnitř vlastně vypadá? Celokovový vnitřek Aurory 440 QE

 

Od roku 2009 do června 2011se konaly klubová posezení ve studiu na Praze 6 na Řepích

 

Bernina Klub na Řepích

KLub znamená nejen nové dovednosti Jedno z dalších posezení Klubu