Kreativní dovolená 2023 PDF Tisk E-mail

 Probíhá aktualizace na rok 2023

 

 

Patchworkové studio QuiltingDana nabízí

14. letní pobytový kurz nejen s PATCHWORKEM
  24. - 31. červenec
2022  (Ne - Ne)

Chata Juráška 

Olešnice v Orlických horách

Máte zájem o kreativní techniky? Ráda šijete patchwork, tašky, taštičky, děláte aplikace a ráda i jinak manipulujete s látkou? Ráda objevujete nové techniky práce s papírem ... nebo to vše zatím jen toužíte zkusit a prozatím jste si na to neudělala čas? Pojeďte s námi osm dní tvořit a zároveň relaxovat. Můžete si to všechno vyzkoušet, zdokonalit se v tom, co již umíte ... Jako vždy Vás čeká parta stejně naladěných kreativních žen. A vedle tvoření si můžete dvakrát denně protáhnout tělo při cvičení, poznat krásné prostředí Orlických hor či si udělat výlet do okolí.

Cena: 7180,-  Kč (s plnou penzí) nebo 6235,- (s polopenzí) 

V ceně je zahrnuto: 7x ubytování, 7x strava, 2x denně cvičení, pronájem budovy na tvoření, rekreační poplatek, táborák a nějaké to kreativní tvoření jako překvapení k tomu. 

Kurzy: v letošním roce dochází ke změně - nebudou se platit jednotlivé kurzy, ale zaplatíte jednotnou částku a můžete absolvovat všechny pořádané kurzy. Bude se jednat o jeden až dva kurzy denně. Kurzy se platí na místě.

Ubytování: převážně tří  na pokoji, se společným sociálním zařízením na chodbě.

Můžete s sebou vzít i rodinné příslušníky (maminka, manžel – bez povinnosti absolvování kurzů, dítě – s Vámi zajištěným hlídáním v době konání kurzů). Děti do tří let zdarma, děti do 12 let - cenu vám v případě zájmu napíši ) 

 

Kurzy patchworku a dalších technik - vede Dana Velehradská

- Hrajeme si s dílky II. - Disappearing Hourglass Quilt Blocks - Mizející přesýpací hodiny http://www.quiltingdana.cz/index.php/Patchworkov%C3%A9-kurzy/Hrajeme-si-s-d%C3%ADlky-II.-Disappearing-Hourglass.html

- Variace na Log Cabin  - využití na polštářek, tašku, deku ... 

- Věnec nejen vánoční - rychlé postupy v praxi - 2 lekce

- Žinylka 

- Sunbonet Sue - v ruce i na stroji  

- Kabelka s překlopkou

- Taštička nejen kosmetická 

- Látkové květinové origami 

- Domečky 4D - využití jako dekorace, krabičky na tužky, štětce, pomůcky na štií a PW 

- Papírová přáníčka (využití embossingu, vysekávaných motivů, 3D květiny, různé barvy, inky ...) - http://www.quiltingdana.cz/index.php/Kurzy-ostatn%C3%ADch-textiln%C3%ADch-a-netextiln%C3%ADch-technik/Pap%C3%ADrov%C3%A1-p%C5%99%C3%A1n%C3%AD%C4%8Dka.html

Počet kurzů bude upraven podle zájmu přihlášených účastnic. 

Kreativní tvoření na úvod bude opět překvapení

 

Pokud máte možnost, přivezte si vlastní šicí stroj. V opačném případě si lze stroj zamluvit a bude Vám po dobu pobytu k dispozici 

Všechny kurzy jsou teoreticky v rozsahu tří hodin. Prostory pro kreativní tvoření jsou k dispozici po 24 hodin denně (s výjimkou doby, kdy zde probíhá vaše cvičení. Při hezkém počasí ale cvičíme venku.)

 

Cvičení (v ceně pobytu) - vede Hana Antochová

zdravotní - relaxační - protahovací - posilovací - pro zvýšení kondice

Cvičení má zajistit vaše protažení, rozhýbání, uvolnění, posílení vybraných partií ..... Bude záležet jedině na vás, jak se s cvičitelkou domluvíte :-) Cvičení 2 x denně (ráno a v podvečerních hodinách). Ranní cvičení zakončujeme v potůčku masáží chodidel či otužováním v místním bazénu (odvážlivci mohou plavat) :-) 

Na cvičení je vhodné mít vedle karimatky i overball.

Na pobytu bude možnost si zakoupit látky a pomůcky na patchwork a další pořádané kurzy. Předem si můžete napsat o výplně, výztuhy či další.

Pokud se chcete podívat, jak nám bylo na minulých pobytech, podívejte se do sekce Pobytové kurzy nebo na mém FB 

Těší se na Vás Dana a Hana

 

Další informace získáte na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny či tel. 607 615 752. 

Přihlásit se můžete emailem. Napište prosím, zda máte zájem o plnou penzi x polopenzi, s kým chcete případně bydlet, uveďte prosím kontakt na vás (telefon) a pokud je nějaký kurz - kurzy, které vás vyloženě nezajímají. Těším se na vás v Olešnici. Dana