Kreativní dovolená 2019 PDF Tisk E-mail

 

Patchworkové studio QuiltingDana nabízí

11. letní pobytový kurz nejen s PATCHWORKEM
  28. červenec - 4. srpen
2019  (Ne - Ne) - pravděpodobný termín

Chata Juráška 

Olešnice v Orlických horách

Máte zájem o kreativní techniky? Ráda šijete patchwork, tašky, věnujete se "Art quiltu", barvíte látky, tisknete na látku, paličkujete, pracujete s pedigem, tvoříte z vlněného rouna... nebo to vše zatím jen toužíte zkusit a prozatím jste si na to neudělala čas? Pojeďte s námi. Můžete si to všechno vyzkoušet, zdokonalit se v tom, co již umíte ... Jako vždy Vás čeká parta stejně naladěných kreativních žen. A vedle tvoření si můžete dvakrát denně protáhnout tělo při cvičení, poznat krásné prostředí Orlických hor či si udělat výlet do okolí.

Cena: 4560,- Kč (s plnou penzí) nebo 4140,- (s polopenzí) - cena roku 2018

V ceně je zahrnuto: 7x ubytování, 7x strava, 2x denně cvičení, pronájem budovy na tvoření, rekreační poplatek, táborák a nějaké to kreativní tvoření jako překvapení k tomu.

Podmínkou pro pobyt je přihlásit se na 7 libovolných kurzů. Vámi vybrané kurzy se budou hradit na místě pobytu. Kurzy jsou za zvýhodněnou cenu oproti kurzům, které se pořádají v průběhu roku v Praze - např. patchworkové kurzy  za 300,- Kč (v průběhu roku stojí jeden kurz 450,- Kč). Je vypsáno o něco málo více kurzů. Podle počtu přihlášených bude jejich počet upraven na cca 16.

Ubytování je převážně v tří a čtyřlůžkových pokojích, se společným sociálním zařízením.

Můžete s sebou vzít i rodinné příslušníky (maminka, manžel – bez povinnosti absolvování kurzů, dítě – s Vámi zajištěným hlídáním v době konání kurzů). Děti do tří let zdarma, děti do 12 let - asi 2940,- cena roku 2018

Kurzy patchworku a dalších technik - vede Dana Velehradská

A jaké budou kurzy v roce 2019? Záleží především na vás. Již nyní si můžete psát svá přání.

Plánuji:

- Vosková batika

- Lilie - "Pýcha Západu" - vzor květiny Lilie (šité křivky)

- Čarodějnice - podzimní dekorace

- Tašky podle šablon


Kreativní tvoření na úvod bude opět překvapením

Pokud máte možnost, přivezte si vlastní šicí stroj. V opačném případě si lze stroj zamluvit a bude Vám po dobu pobytu k dispozici

 

Kurzy dalších kreativních technik 

Každý rok připravujeme něco nového :-)

Více informací získáte na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

 

Kurzy paličkování

Paličkování pro začátečníky, středně pokročilé či pokročilé.

V přihlášce pak vyberete svoji úroveň znalostí a označíte o kolik lekcí paličkování máte zájem.


HelenaKarlstejnmin.jpg

 

 

 

 

 

Všechny kurzy jsou teoreticky v rozsahu tří hodin. Lektorky jsou k dispozici v podstatě ale nepřetržitě, tak jako prostory pro kreativní tvoření, které jsou k dispozici po 24 hodin denně (s výjimkou doby, kdy zde probíhá vaše cvičení. Při hezkém počasí ale cvičíme venku.)

 

Cvičení (v ceně pobytu) - vede Helena Stejskalová

zdravotní - relaxační - protahovací - posilovací - pro zvýšení kondice

v "tělocvičně" - v přírodě

Cvičení má zajistit vaše protažení, rozhýbání, uvolnění, posílení vybraných partií ..... Bude záležet jedině na vás, jak se s cvičitelkou domluvíte :-) Cvičení 2 x denně (ráno a v podvečerních hodinách). 

Na cvičení je vhodné mít vedle karimatky i overball a gumy na cvičení.

Na pobytu bude možnost si vyzkoušet šití na šicích strojích BERNINA, zakoupit látky a pomůcky na patchwork, paličkování i materiál na pedig a další pořádané kurzy. Předem si můžete napsat o výplně, výztuhy či další.

Pokud se chcete podívat, jak nám bylo na minulých pobytech, podívejte se do sekce Pobytové kurzy.

Těší se na Vás Dana, Helena a ... :-))) 

 

Další informace získáte na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny či tel. 607 615 752. Již nyní můžete poslat předběžné přihlášky