Kreativní dovolená 2021 PDF Tisk E-mail

 

Patchworkové studio QuiltingDana nabízí

13. letní pobytový kurz nejen s PATCHWORKEM
  25. červenec - 1. srpen
2021  (Ne - Ne)

Chata Juráška 

Olešnice v Orlických horách

Máte zájem o kreativní techniky? Ráda šijete patchwork, tašky, věnujete se "Art quiltu", barvíte látky, tisknete na látku, paličkujete, pracujete s pedigem, tvoříte z vlněného rouna... nebo to vše zatím jen toužíte zkusit a prozatím jste si na to neudělala čas? Pojeďte s námi. Můžete si to všechno vyzkoušet, zdokonalit se v tom, co již umíte ... Jako vždy Vás čeká parta stejně naladěných kreativních žen. A vedle tvoření si můžete dvakrát denně protáhnout tělo při cvičení, poznat krásné prostředí Orlických hor či si udělat výlet do okolí.

Cena: 4995,- Kč (s plnou penzí) nebo 4540,- (s polopenzí)  - ceny roku 2020

V ceně je zahrnuto: 7x ubytování, 7x strava, 2x denně cvičení, pronájem budovy na tvoření, rekreační poplatek, táborák a nějaké to kreativní tvoření jako překvapení k tomu.

Podmínkou pro pobyt je přihlásit se na 7 libovolných kurzů. Vámi vybrané kurzy se budou hradit na místě pobytu. Kurzy jsou za zvýhodněnou cenu oproti kurzům, které se pořádají v průběhu roku v Praze - např. patchworkové kurzy  za 300,- Kč (v průběhu roku stojí jeden kurz 450,- Kč). 

Ubytování je převážně v tří a čtyřlůžkových pokojích, se společným sociálním zařízením.

Můžete s sebou vzít i rodinné příslušníky (maminka, manžel – bez povinnosti absolvování kurzů, dítě – s Vámi zajištěným hlídáním v době konání kurzů). Děti do tří let zdarma, děti do 12 let - 3450,- Kč - cena roku 2020) 

 

Kurzy patchworku a dalších technik - vede Dana Velehradská

Kurzy záleží do velké míry i na účasrnnicích pobytu. V této době můžete psát své návrhy na kurzy v létě 2021

Další z kurzů můžete vybrat a navrhnout z nabídky zde: http://www.quiltingdana.cz/index.php/Table/Patchworkov%C3%A9-kurzy/

či http://www.quiltingdana.cz/index.php/Table/Kurzy-ostatn%C3%ADch-textiln%C3%ADch-a-netextiln%C3%ADch-technik/

Kreativní tvoření na úvod bude opět překvapení

Pokud máte možnost, přivezte si vlastní šicí stroj. V opačném případě si lze stroj zamluvit a bude Vám po dobu pobytu k dispozici 

 

Kurzy dalších kreativních technik 

Pro rok 2021 chystáme opět nějaký kurz Tkaní.

 

Všechny kurzy jsou teoreticky v rozsahu tří hodin. Lektorky jsou k dispozici v podstatě ale nepřetržitě, tak jako prostory pro kreativní tvoření, které jsou k dispozici po 24 hodin denně (s výjimkou doby, kdy zde probíhá vaše cvičení. Při hezkém počasí ale cvičíme venku.)

 

Cvičení (v ceně pobytu) - vede Helena Stejskalová

zdravotní - relaxační - protahovací - posilovací - pro zvýšení kondice

v "tělocvičně" - v přírodě

Cvičení má zajistit vaše protažení, rozhýbání, uvolnění, posílení vybraných partií ..... Bude záležet jedině na vás, jak se s cvičitelkou domluvíte :-) Cvičení 2 x denně (ráno a v podvečerních hodinách). 

Na cvičení je vhodné mít vedle karimatky i overball a gumy na cvičení.

Na pobytu bude možnost si zakoupit látky a pomůcky na patchwork a další pořádané kurzy. Předem si můžete napsat o výplně, výztuhy či další.

Pokud se chcete podívat, jak nám bylo na minulých pobytech, podívejte se do sekce Pobytové kurzy nebo na mém FB 

Těší se na Vás Dana a kol.

 

Další informace získáte na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny či tel. 607 615 752.