Kreativní dovolená 2019 PDF Tisk E-mail

 

Patchworkové studio QuiltingDana nabízí

11. letní pobytový kurz nejen s PATCHWORKEM
  28. červenec - 4. srpen
2019  (Ne - Ne) - pravděpodobný termín

Chata Juráška 

Olešnice v Orlických horách

Máte zájem o kreativní techniky? Ráda šijete patchwork, tašky, věnujete se "Art quiltu", barvíte látky, tisknete na látku, paličkujete, pracujete s pedigem, tvoříte z vlněného rouna... nebo to vše zatím jen toužíte zkusit a prozatím jste si na to neudělala čas? Pojeďte s námi. Můžete si to všechno vyzkoušet, zdokonalit se v tom, co již umíte ... Jako vždy Vás čeká parta stejně naladěných kreativních žen. A vedle tvoření si můžete dvakrát denně protáhnout tělo při cvičení, poznat krásné prostředí Orlických hor či si udělat výlet do okolí.

Cena: 4560,- Kč (s plnou penzí) nebo 4140,- (s polopenzí) - cena roku 2018

V ceně je zahrnuto: 7x ubytování, 7x strava, 2x denně cvičení, pronájem budovy na tvoření, rekreační poplatek, táborák a nějaké to kreativní tvoření jako překvapení k tomu.

Podmínkou pro pobyt je přihlásit se na 7 libovolných kurzů. Vámi vybrané kurzy se budou hradit na místě pobytu. Kurzy jsou za zvýhodněnou cenu oproti kurzům, které se pořádají v průběhu roku v Praze - např. patchworkové kurzy  za 300,- Kč (v průběhu roku stojí jeden kurz 450,- Kč). Je vypsáno o něco málo více kurzů. Podle počtu přihlášených bude jejich počet upraven na cca 16.

Ubytování je převážně v tří a čtyřlůžkových pokojích, se společným sociálním zařízením.

Můžete s sebou vzít i rodinné příslušníky (maminka, manžel – bez povinnosti absolvování kurzů, dítě – s Vámi zajištěným hlídáním v době konání kurzů). Děti do tří let zdarma, děti do 12 let - asi 2940,- cena roku 2018

Kurzy patchworku a dalších technik - vede Dana Velehradská

A jaké budou kurzy v roce 2019? Záleží především na vás. Již nyní si můžete psát svá přání.

Plánuji:

- Vosková batika

- Lilie - "Pýcha Západu" - vzor květiny Lilie (šité křivky)


Kreativní tvoření na úvod bude opět překvapením

Pokud máte možnost, přivezte si vlastní šicí stroj. V opačném případě si lze stroj zamluvit a bude Vám po dobu pobytu k dispozici

 

Kurzy pedigu a dalších kreativních technik - vede Eva Chmelová

Pedig, Fimo ....

Více informací získáte na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

 

Kurzy paličkování

Paličkování pro začátečníky, středně pokročilé či pokročilé.

V přihlášce pak vyberete svoji úroveň znalostí a označíte o kolik lekcí paličkování máte zájem.


HelenaKarlstejnmin.jpg

 

 

 

 

 

Všechny kurzy jsou teoreticky v rozsahu tří hodin. Lektorky jsou k dispozici v podstatě ale nepřetržitě, tak jako prostory pro kreativní tvoření, které jsou k dispozici po 24 hodin denně (s výjimkou doby, kdy zde probíhá vaše cvičení. Při hezkém počasí ale cvičíme venku.)

 

Cvičení (v ceně pobytu) - vede Helena Stejskalová

zdravotní - relaxační - protahovací - posilovací - pro zvýšení kondice

v "tělocvičně" - v přírodě

Cvičení má zajistit vaše protažení, rozhýbání, uvolnění, posílení vybraných partií ..... Bude záležet jedině na vás, jak se s cvičitelkou domluvíte :-) Cvičení 2 x denně (ráno a v podvečerních hodinách). 

Na cvičení je vhodné mít vedle karimatky i overball a gumy na cvičení.

Na pobytu bude možnost si vyzkoušet šití na šicích strojích BERNINA, zakoupit látky a pomůcky na patchwork, paličkování i materiál na pedig a další pořádané kurzy. Předem si můžete napsat o výplně, výztuhy či další.

Pokud se chcete podívat, jak nám bylo na minulých pobytech, podívejte se do sekce Pobytové kurzy.

Těší se na Vás Dana, Helena,Helča a ... :-))) 

 

Další informace získáte na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny či tel. 607 615 752.

Přihlásit se můžete pomocí Přihlášky.