Dazzling – dozdobování PDF Tisk E-mail

(aplikace, prošívání ozdobnými nitěmi, skleněné „kameny“, našívání korálků a stužek, 3D efekt)

V tomto kurzu se naučíte aplikovat vzory z látky pomocí oboustranně lepicí mřížky, budete mít možnost prošívat metalickými nitěmi a nitěmi, kde jedna barva přechází do druhé a samozřejmě se naučíte pracovat se skleněnými „kameny“. Vyzkoušíte si speciální aplikátory na „kameny“ (šatonové růže s nažehlovací vrstvou) a zároveň se dozvíte i jiné způsoby,jak s nimi pracovat.

Materiál a pomůcky:

  • 50 – 100 cm látky s motivem velkých (příp středně velkých) květin, které by bylo možno dozdobit skleněnými kameny
  • Cca 50 cm jednobarevné či makaté látky, která barevně ladí s látkou s květinami. Nitě v barvě látek Oboustranně lepicí "pavučinka". Pravítko, řezák, podložka, šicí stroj
  • Pokud máte speciální jehlu do šicího stroje na šití metalickými nitěmi.
  • Je možné si též přinést bavlněné tričko (barevně ladící s látkou s květinami), nelepivý vlizelín či materiál používaný na rubovou stranu při strojovém vyšívání.
  • Metalické nitě a aplikátor jsou zde k dispozici. Kameny – šatonové růže s nažehlovací vrstvou je možno vyzkoušet na místě.
  • Pakliže máte jiný výrobek z přírodního materiálu, na který si chcete kameny naaplikovat a nechcete si aplikátor kupovat, přineste si tento výrobek s sebou a můžete si ho dozdobit na místě.

Dazzling - džínovina a skleněné kameny Dazzling - dozdobené tričko Dazzling - AD, metalické nitě, kameny Dazzling - tričko Dazzling - taška Dazzling - dozdobování ubrusu Dozdobování šňůrkou Detail našité šňůrky Dozdobování nařaseným proužkem Dozdobení tašky Volné quiltování, korálky ...

 
< Předch.   Další >